Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Junior D Biegu na Igrzyska,zwycięstwa Pauli Pasterczak i Mikołaja Michałka.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-13

Junior D to kategoria biegaczy narciarskich urodzonych w latach 1998-99.Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Paula Pasterczyk z MUKS Podkarpacie Jedlicze, wyprzedzając zawodniczkę z MKS Halicz Ustrzyki Dolne Sandrę Pasławską.Medal brązowy Biegu na Igrzyska wywalczyła Martyna Warzusiszyn z Tomaszowa Lubelskiego.

Kolejne miejsca to: 4-Justyna Wendzel z LKS Klimczok Bystra, 5- Emilia Nawara -UKS Regle Kościelisko i 6- Pamela Bulwan MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

Najlpeszy junior D dzisiejszego dnia to Mikołaj Michałek ( na zdjęciu)z NKS Trówjieś Beskidzka.Srebro dla Arkadiusza Koszyka z UKS Hańczowa,brąz Biegu na Igrzyska dla Michała Skowrona z MKS Karkonosze Sporty Zimowe.Kolejne miejsca to znowu NKS Trójwieś i UKS Hańczowa w osobach Aggeusza Czepczra i Krzysztofa Zielińskiego, miejsce szóste dla Macieja Popielucha z KS Jedność Nowy Sącz.

W kategorii chłopców (junior D) doszło do sytuacji, która zdarza się nawet na największych zawodach, część zawodników pomyliła trasę, wśród nich kilku faworytów dzisiejszego biegu.Oczywiście zgodnie z przepisami zostali oni zdyskwalifikowani.

wyniki JUNIORKA D

wyniki JUNIOR D

Komentarze - 1

natalia

Opublikowano: 2012-01-13 16:38:22

dajesz miko

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl