Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sylwia Jaśkowiec znów bezkonkurencyjna.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-14

Sylwia Jaśkowiec LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany wygrała bieg na 10km techniką dowolną rozgrywany na trasach w Jakuszycach w ramach narciarskich Mistrzostw Karkonoszy. Drugi rezultat (1min 35sek gorszy od Sylwii) uzyskała najlepsza wśród juniorek A Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk.

Wśród seniorek na drugiej pozycji uplasowała się Marcela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne, tracąc do zwyciężczyni 2min 15sek. Na trzecim miejscu znalazła się Aleksandra Prekurat UKS Rawa Siedlce (+2min 50sek).

W grupie juniorek A drugie miejsce dla Dominiki Hulawy MKS Istebna/SMS Szczyrk,a trzecia była Patrycja Wąchała LKS Witów Mszana Górna.

Można powiedzieć, że Marzena podobnie jak Sylwia odlaciły rywalkom uzyskując nad drugą na mecie zawodniczką grubo ponad 2 minuty przewagi.

O dalsze miejsca w juniorkach A rywalizacja była zdecydowanie bardziej zaciekła. 2 i 3 zawodniczkę dzieliło 0,9sek, natomiast 4 Anna Pradziad AZS AWF Zakopane do podium straciła 1,5sek. Miejsce 5 dla Sabiny Śpiewak KS Jedność Nowy Sącz/SMS Szczyrk, a czołową 6 zamknęła Karolina Mrowca KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz.

wyniki SENIORKA     wyniki JUNIORKA A

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl