Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dorota Kaczmarzyk i Dominik Bury wygrywają w junior C.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-14

Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka i Dominik Bury MKS Istebna tryumfowali w biegu na dystansie 5km stylem dowolnym rozgrywanym w Jakuszycach  w ramach Biegu na Igrzyska.

W grupie juniorek na drugim miejscu uplasowała się Agata Warło UMKS Marklowice tracąc do zwyciężczyni 17,1sek. Na trzecim miejscu ze strata 34,6sek uplasowała się Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski. Miejsce 4 wywalczyła Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce, 5 była Oliwia Mutwil UMKS Marklowice, a na 6 miejscu została sklasyfikowana Weronika Legierska MKS Istebna.

Wśród juniorów drugie miejsce wywalczył Wojciech Fojcik UMKS Marklowice, jego strata to 25,5sek. Na trzecim stopniu podium stanął Kamil Smoła UKS Hańczowa tracąc do triumfatora 28,8sek. Tuż za podium uplasował sie Klaudiusz Kogut MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka, 5 miejsce wywalczył Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski, a 6 był Filip Kroemer UMKS Marklowice.

WYNIKI JUNIORKA C       WYNIKI JUNIOR C

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl