Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W klasyfikacji generalnej BNI 2012 TEAM na prowadzeniu Tomaszów Lubelski.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-14

tomaszow team dmp2011Po dwóch rozegranych biegach tegorocznego Biegu na Igrzyska w klasyfikacji TEAM zdecydowanie prowadzi klub MULKS Tomaszów Lubelski (foto z Drużynowych MP z Wisły).Biegacze narciarscy z Tomaszowa zdobyli 1475 punktów.  Na drugim miejscu z 905 punktami są zawodnicy MKS Halicz Ustrzyki Dolne, trzecie miejsce dla NKS Trójwieś Beskidzka,NKS ma na koncie 838 punktów.

Patrząc na poprzednie dwa sezony BNI, nie wydaje się, żeby ktoś mógł odebrać prowadzenie narciarzom z Tomaszowa.Walka o drugie miejsce zapowiada sie za to pasjonująco.Między drugim a piatym klubem w tej klasyfikacji jest tylko 80 punktów różnicy, także....wszystko przed nami.

Czwarte miejsce to MKS Istebna, który traci do lokalnego rywala z Trójwsi Beskidzkiej tylko 8 punktów.Miejsce piate dla UMKS Marklowice, które zdobyły 825 punktów.Szósta pozycja to "gospodarze" imprezy klub z woj.Dolnośląskiego MUKN Pod Stróżą Miszkowice z 639 punktami na koncie.

Jak widzimy w pierwszej szóstce mamy jeden klub z woj.lubelskiego, jeden z podkarpackiego,aż trzy kluby ze śląska i wspomniane już Miszkowice (DLNŚL).   Pierwszym klubem z małopolski jest UKS Hańczowa, który na siódmym miejscu zgromadził 566 punktów.16 punktów straty do Hańczowian notuje MKS Karkonosze Sporty Zimowe,kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce to LKS Poroniec Poronin (MŁP) i UKS Rawa Siedlce (MAZ).

RANKING TEAM BNI2012 (2)

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl