Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Junior C dla Rafała Szymbary i Natalii Zając.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-20

Puchar Bieszczadów w kategorii junior C zostaje u gospodarzy za sprawą Rafała Szymbary (FOTO) Natalii Zając.Zawodnik MKS Halicz Ustrzyki Dolne wygrał bieg na 3 kilometry stylem klasycznym.Drugie i trzecie miejsce zajęli zawodnicy z UMKS Marklowice Wojciech Fojcik (strata 2,6 sekundy) i Filip Kroemer (strata 4 sekundy).Kolejne osiem dziesiątych straty zanotował czwarty w dzisiejszym biegu Kamil Smoła z UKS Hańczowa.14,7 sekundy to strata piątego w dzisiejszym biegu Macieja Piergiesa z MKS Halicz, szósty Mateusz Hałasa z MULKS Tomaszów Lubelski ,jego strata to 20,4 sekundy.

Na tym samym dystansie rywalizowały juniorki C.Zwyciężyła zawodniczka MKS Halicz Ustrzyki Dolne Natalia Zając.Drugie i trzecie miejsce zajęły Agata Warło z UMKS Marklowice i Dorota Kaczmarzyk z NKS Trójwieś Beskidzka.   PEŁNE WYNIKI

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl