Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W Jakuszycach znów najszybsi Rzeszótko i Marcisz, w jun. A zwyciężają Polok i Hulawy.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2013-01-05

marcisz marcela 2012Drugi dzień Mistrzostw Karkonoszy w biegach narciarskich to biegi dystansowe stylem dowolnym.
Ponownie najszybszymi seniorami w dzisiejszym dniu okazali się Marcin Rzeszótko AZS AWF Katowice i Marcela Marcisz  MKS Halicz Ustrzyki Dolne. Dziś rywalizacja odbywała się stylem dowolnym na dystansach 10 km Pań i 15 km Panów. Marcela pokonała dystans w czasie 26min 33sek wyprzedzając Annę Pradziad AZS Zakopane o 27sek oraz swoją klubową koleżankę Monikę Fundanicz o 1min 55sek. W rywalizacji mężczyzn druga lokata przypadła Bogusławowi Graczowi LKS Witów Mszana Górna który stracił do zwycięzcy 39 sek, a na najniższym stopniu podium uplasował się Patryk Chudoba LKS Poroniec Poronin ze stratą 1min 17sek. Czas Marcina 34min 24sek był najlepszym wynikiem dziś na 15km.


Patrycjusz Polok reprezentujący MKS Istebna okazał się najlepszym juniorem A. Czas 34min 47sek pozwolił mu wygrać o 48sek z Andrzejem Pradziadem LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane i Markiem Skatułą UMKS Marklowice/SMS Szczyrk o 1min 10sek. Wśród juniorek najszybszą biegaczką okazała się Dominika Hulawy AZS AWF Karowice na mecie odnotowując czas biegu 26min 38sek. Okazała się lepsza od Dominiki Bieleckiej MKS Wodzisław Śląski o 1min 20sek. Trzecia Dorota Plich KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk zanotowała stratę 2min i 2sek.

WYNIKI

/rak/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl