Marzena Maciulewicz i Konrad Motor Mistrzami Polski Juniorów w biegu narciarskim stylem dowolnym[WYNIKI]

2013-02-09

maciulewicz marzena 2012 caterinaPrzedostatnia konkurencja biegowa  Zimowej Olimpiady Młodzieży Podkarpackie 2013 to biegi narciarskie stylem dowolnym.
Mistrzami Polski Junuiorów A ('93'94) zostali Marzena Maciulewicz i Konrad Motor.

Juniorki A rywalizowały na dystansie 5 kilometrów.
Złoto z czasem 15:17,2 minuty wywalczyła zawodniczka MUKN Pod Stróżą Miszkowice Marzena Maciulewicz.
Medal srebrny dla Urszuli Łętochy z KS Śnieżka Karpacz (strata 24,3 sekundy), a medal brązowy dla zawodniczki AZS AWF Katowice Dominiki Hulawy (strata 33,3 sekundy).
Kolejne miejsca dla:
4. - Małgorzata Szczyrba - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
5. - Dorota Pilch - KS Wisła Ustronianka
6. - Dominika Bielecka - MKS Wodzisław Śląski.

WYNIKI JUNIORKA A

Juniorzy A ('93'94) rywalizowali na dystansie 10 kilometrów.
Zwyciężył Konrad Motor z AZS Katowice.Czas Konrada to 26:25,6 minuty.
Srebrny medal zdobył zawodnik KS Śnieżka Karpacz Tomasz Garbień ze stratą 59,9 sekundy.
Brąz na tym dystansie zdobył zawodnik LKS Poroniec Poronin Andrzej Pradziad (strata 1:23,6 minuty).