Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PP w Jakuszycach: Joanna Rysula najszybszą kobietą w I dniu zawodów BNI

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-01-04

W kategorii kobiet - juniorek A zwyciężyła zawodniczka UKS Regle Kościelisko Joanna Rysula (foto) - jej czas to 9:56,70 minuty. Jedyną, a tym samym zwycięską seniorką jest Magdalena Czusz z MULKS  Tomaszów Lubelski.

 

Druga lokata dla Angeliki Szyszki z MKS Halicz Ustrzyki Dolne, trzecia to Sylwia Molitor z UMKS Marklowice. Kolejną niespodzianką zawodów na Polanie Jakuszyckiej jest szósta lokata Kamili Kiedrowskiej reprezentującej GKS Cartusia Kartuzy. Zawodniczka po raz pierwszy w historii swoich startów w Pucharze Polski zajęła miejsce w pierwszej szóstce. Bieg ukończyło 14 biegaczek.

WYNIKI JUNIORKA A

 

W kategorii juniorek B z czasem 10:05,80 zwyciężyła zawodniczka z UMKS Marklowice Agata Warło. Jej czas to drugie miejsce w kategorii OPEN. Drugie miejsce w tej kategorii zajęła Weronika Legierska z MKS Istebna, trzecie Katarzyna Kęsek z zakopiańskiego AZS-u. Sklasyfikowano 29 zawodniczek.

WYNIKI JUNIORKA B

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl