Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

BNI w Tomaszowie Lubelskim: Pytel, Michałek, Kobielusz, Ciborowski, Gazur i Guńka wygrywają w swoich kategoriach

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-02-07

Również w młodszych kategoriach rywalizowano w biegach stylem klasycznym ze startu wspólnego. Zwyciężali Mikołaj Michałek (MKS Istebna) i Klaudia Pytel (SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) wśród juniorów C, w juniorach D najlepsi byli Alan Ciborowski (Speed Jasło/SP2 Jasło) i Magdalena Kobielusz (MKS Istebna), a w najmłodszej kategorii junior E triumfowali Jan Guńka (KS Chochołów) i Ewa Gazur (NKS Trójwieś Beskidzka).

 

Juniorzy i juniorki C rywalizowali na dystansie 2,5km. Wśród chłopców 3,8sek po Michałku linię mety przekroczył Michał Skowron MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba, a na miejscu trzecim finiszował Mateusz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka.

Miejsce drugie wśród dziewcząt zajeła Kamila Boczkowska MKS Karkonosze, tracąc do zwyciężczyni 7,5sek. Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Łacek NKS Trójwieś Beskidzka.

 

Również juniorzy D mieli do pokonania 2,5km. 2,7sek po Alanie Ciborowskim na metę dotarł Mateusz Posiadała UKS Rawa Siedlce, a trzeci był Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz.

Juniorki D natomiast ścigały się na 2km. Druga w tej kategorii była Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski (9,4sek straty do Kobielusz),a na miejscu trzecim finiszowała Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

 

2km mieli do pokonania juniorzy i juniorki E. Guńka o 1,2sek wyprzedził Jana Zawadę MKS Istebna, a na trzeciej pozycji finiszował jego kolega klubowy Mateusz Rucki.

Wśród dziewcząt za Ewą Gazur uplasowały się zawodniczki gospodarzy Karina Probola i Anna Berezecka.

 

WYNIKI

 

W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu umocnili się gospodarze. Zawodnicy MULKS Tomaszów Lubelski zdobyli dziś w sumie 964 punkty, ponad 221 więcej niż MKS Istebna. Na trzecim miejscu drużynowo NKS Trójwieś Beskidzka. Tak samo przedstawia się klasyfikacja generalna.

 

DRUŻYNÓWKA

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl