Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzotwa Podlasia w biegach narciarskich - biegi stylem dowolnym

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-02-09

W Supraślu na trasach Uroczyska Glinki rozegrano drugi bieg Mistrzostw Podlasia 2014 w biegach narciarskich, zawody wchodzące w skład Pucharu Polski. Rywalizowano stylem dowolnym.

 

W zawodach wystartowało 79 biegaczek i biegaczy z północnej Polski, najstarszej kategorii seniorów zwyciężył Marcin Szlegier z Sejn.

 

W kategorii juniorów C, zaliczanej do Rankingu PZN na podium stanęli Paweł Gruszewski - I m-ce, Igor Matowicki - II m-ce i Przemysław Łukaszewicz - III m-ce, wszyscy reprezentują klub ZSS Supraśl/ UKS Puszcza Supraśl.

 

W tej samej kategorii wśród dziewcząt wygrała Klaudia Kołodziej z LKS Witów Mszana Górna, przed Kamilą Kirejczuk z ZSS Supraśl/ UKS Puszcza Supraśl i Pauliną Radziwon z UKS Hubal Białystok.

 

Na zdjęciu dekoracja juniorów C. Jeżeli ktoś ma problemy z rozpoznaniem pana w czerwonej kurtce przypominamy, że to pochodzący z Supraśla, były zawodnik Start-u Supraślanka, olimpijczyk Andrzej Piotrowski.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl