Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Team sprinty Mistrzostw Polski Juniorów wygrywają MUKN Pod Stróżą Miszkowice i MUKS Podkarpacie Jedlicze [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2014-03-01

Drugi dzień Mistrzostw Polski Juniorów w biegach narciarskich, rozgrywany w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży to team sprinty stylem klasycznym. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w parach stylem klasycznym na dystansie 6x1 km, każdy z zawodników miał do pokonania trzy pętle.

 

Mistrzyniami Polski Juniorek zostały zawodniczki MUKN Pod Stróżą Miszkowice w składzie Natalia Surdyka i Karolina Trzaska (na zdjęciu). Czas zwyciężczyń to 20:47,90 minuty. Jako drugie linię mety minęły zawodniczki MKS Halicz Ustrzyki Dolne Małgorzata Szczyrba i Andżelika Szyszka. A na najniższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki LKS Wiśniowa Osieczany Urszula Łętocha i Anna Żółtak.

 

Na pozycji 4. uplasowały się Ewelina Pleskacz i Małgorzata Żółkiewska reprezentujące MULKS Tomaszów Lubelski, a miejsce piąte zajęły Edyta Zięba i Sabina Banik - LKS Witów Mszana Górna

WYNIKI JUNIORKA A

 

W kategorii juniorów A Mistrzami Polski Juniorów zostali zawodnicy MUKS Podkarpacie Jedlicze (trener Piotr Bril) Norbert Bil i Dawid Bril, czas zwycięzców to 16:44,53. Medal srebrny ze stratą 15,9 sekundy dla Tomasza Jurczaka i Norberta Maciulewicza z MUKN Pod Stróżą Miszkowice. To drugi po złocie juniorek medal dla podopiecznych trenera Artura Bodzka. Brąz dla pierwszego zespołu LKS Poroniec  Poronin Michała Lańdy i Mateusza Trebuni, którzy stracili do zwycięzców 28,6 sekundy.

 

Kolejne miejsca dla:

4. Mateusza Chowaniak i Tomasza Płazy - UKS Regle Kościelisko

5. Piotra Gutta i Bartłomieja Pawlikowskiego - LKS Poroniec Poronin II

6. Kacpra Janowskiego i Krzysztofa Małkińskiego - UKS Hubal Białystok.

WYNIKI JUNIOR A

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl