Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚ Lahti 2017: Ewelina Maricsz i Justyna Kowalczyk oraz Dominik Bury i Maciej Staręga na starcie team sprintów

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2017-02-25

Kolejnym biegiem Mistrzostw Świata w Lahti będą sztafety sprinterskie. Na starcie zobaczymy dwa polskie teamy, damski w składzie Ewelina Marcisz i Justyna Kowalczyk oraz męski: Dominik Bury i Maciej Staręga.

 

Jako pierwsze, o 10:30, do rywalizacji staną panie. Polki zobaczymy w drugim półfinale, który wystartuje o 10:55. Zgłoszonych jest 17 sztafet.

LISTA STARTOWA KOBIET

 

O 11:20 do rywalizacji przystąpią panowie, tym razem polski zespół wystartuje w pierwszym półfinale. Wśród mężczyzn do rywalizacji zgłoszono 24 zespoły.

LISTA STARTOWA MĘŻCZYZN

 

Podobnie jak przy okazji poprzednich biegów można będzie wygrać książkę Rafała Urbanelisa "Poza Trasą". Wystarczy wskazać (na naszym profilu na facebooku) miejsca jakie zajmą nasze sztafety. Dla jasności dodajmy, że chodzi o końcowe miejsca naszych ekip, nie pozycje jakie zajmą w półfinałach.

 

W biegu łączonym poprawnie udało się wytypować jedynie miejsce Korneli Kubińskiej, zrobił to Damian Nowak. Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy.

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl