Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Piątka reprezentantantów Polski na starcie inauguracji Pucharu Świata w Ruka [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2017-11-23

Jutro sprintami stylem klasycznym w fińskiej miejscowości Ruka rozpocznie się sezon Pucharu Świata 2017/2018 w biegach narciarskich. Jutrzejsze biegi są częścią Ruka Triple, w sobotę czekają jeszcze uczestników dystanse stylem klasycznym. Finał Ruka Triple to niedzielne biegi pościgowe stylem dowolnym.

 

Nasz piątka to Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz i Urszula Łętocha oraz dwójka panów Maciej Staręga i Dominik Bury.

 

Start kwalifikacji pań zaplanowano na godzinę 10.00 naszego czasu. Justyna Kowalczyk wystartuje z numerem ósmym, 15 sekund za naszą zawodniczką wyruszy Marit Bjoergen. To się nazywa szczęście. Ewelina Marcisz ma numer 71, Urszula Łętocha 74. W kwalifikacjach wystartuje 95 pań z 23 reprezentacji.

LISTA STARTOWA WOMEN

 

W eliminacjach sprintu wystąpi tylko dwójka naszych zawodników Maciej Staręga i Dominik Bury (Jan Antolec i Paweł Klisz wyjechali do Livigno). Maciej ma numer 42, Dominik 105. Do zawodów zgłoszono 128 zawodników z 31 krajów. Początek kwalifikacji panów nastąpi o godzinie 10.45 naszego czasu.

LISTA STARTOWA MEN

 

Trzymamy kciuki za występ naszych zawodników

 

red

p.s jak było w ubiegłym roku przekonajcie się sami, WYNIKI w artykułach powiązanych poniżej

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl