Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jutro we Włoszech sezon zaczyna kadra młodzieżowa [LISTA STARTOWA]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2017-11-30

Pierwszy w tym sezonie sprawdzian dla kadry młodzieżowej PZN w biegach narciarskich to rozpoczynające się jutro zawody FIS w Santa Caterina Valfurva. W zawodach oprócz kadrowiczów zobaczymy dużą grupę zawodników z polskich klubów.

 

TROFEO DANTE CANCLINI e GIUSEPPE SOSIO to trzydniowe zawody składające się z jutrzejszych sprintów stylem dowolnym, sobotnich biegów stylem dowolnym oraz niedzielnego finału czyli biegu pościgowego stylem klasycznym.

Na jutro zgłoszono do zawodów ponad 200 uczestników z krajów Europy, Azji i Ameryki Południowej.

 

LISTA STARTOWA SPRINT FT 01.12.2017

 

Policzyliśmy dokładnie na starcie stanie 31 osób z Polski, 13 kobiet i 18 mężczyzn. Wśród nich kadrowicze z kadry A, uczestnicy programu życie na biegówkach Dominik Bury, Jan Antolec i Paweł Klisz. Z damskiej części kadry A wystartują Urszula Łętocha i Martyna Galewicz, oraz uwaga SYLWIA JAŚKOWIEC. Jesteśmy ciekawi dyspozycji szczególnie tej ostatniej, czy Sylwia będzie w dyspozycji pozwalającej myśleć o wysokiej loakcie na IO w Korei w sztafecie sprinterskiej z Justyną Kowalczyk? Jak pobiega aktualna Mistrzyni Polski Seniorek Monika Skinder?

Jedno jest pewne, jutro naszych biegaczy narciarskich czeka pierwszy poważny sprawdzian.

 

red

 

Komentarze - 4

ciekawy

Opublikowano: 2017-11-30 21:33:16

A kadra mikst tez startuje czy maja pietra rywalizować z zapleczem biegowym?

xc

Opublikowano: 2017-11-30 22:02:41

Poważny sprawdzian to jest tylko dla kadry A. Dla juniorów fajne doświadczenie i oby jak najlepsze wyniki. Dla kadry A odpowiedź jak mocno sa w szarym lesie...

Amator

Opublikowano: 2017-12-01 05:13:27

Bardzo fajnie, że kadra ma gdzie startować. Natomiast młodzi adepci biegów mogą zakończyć karierę. Juniora D nie ma w Biegu na Igrzyska, nie ma lig Regionalnych (poza Małopolską).Po co trenować?Szkoda tylko dzieciaków. Komisja Biegów dba tylko o siebie i swoich podopiecznych.

....

Opublikowano: 2017-12-01 09:58:34

w sumie fajnie,że kadra A tam też startuje. Będzie pierwsze porównanie z młodzieżówką. Natomiast bardzo szkoda, że dziewczyny z młodzieżówki jutro biegną inne dystanse, niż nasze seniorki...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl