Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚ U-23: biegi na 15 i 30 km stylem klasycznym wygrywają Rosjanie. Dominik Bury na 18. miejscu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2019-01-25

Piątkowa rywalizacja w ramach Mistrzostw Świata U-23 to biegi długodystansowe stylem klasycznym. Zwycięzcami zostali Anna Zherebyateva i Andrey Sobakarev. Dominik Bury na 18. miejscu.

 

 W dzisiejszym biegu na 15 km stylem klasycznym ze startu wspólnego zwyciężyła Rosjanka Anna Zherebyateva, kończąc swój start z czasem 40:31.4. Druga linię mety przekroczyła Lidia Durkina tracąc do swojej koleżanki z kadry 23.5 sekundy. Na ostatnim stopniu podium stanęła Niemka Katharina Hennig ze stratą 37.5 sekundy. Polki zajęły kolejno 45. miejsce Agata Warło +4:16 i 50. Klaudia Kołodziej +6:12.

WYNIKI KOBIET

 

 

Bieg panów na 30 km stylem klasycznym również należał do Rosjan lecz w tym przypadku zajęli oni wszystkie trzy miejsca na podium. Zwyciężył Andrey Sobakarev z czasem 1:17:19.1. Drugi był Ivan Kirillov ze stratą 3.5 sekundy a trzeci Ivan Yakimushkin, któremu do zwycięstwa zabrakło 4.9 sekundy. Dominik Bury dzisiaj polepszył swój dorobek z tych mistrzostw. Zajął 18. miejsce tracąc do Sobakareva 40.2 sekundy. Zwróćmy uwagę na FIS-punkty Dominika, niewiarygodne, że to dopiero 18 miejsce.

Mateusz Haratyk ukończył zawody na 48. miejscu ze startą 5:34.2.

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Monika Ferenc

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl