Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Alpen Cup i PŚ w Lahti z udziałem Polaków.

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2019-02-08

OPA CUP w Planicy oraz Puchar Świata w Lahti, w tych miejscowościach na pewno zobaczymy na starcie reprezentantów z Polski. 

 

 

W Alpen Cup, który odbywa się w Planicy, na starcie zobaczymy dwóch reprezentantów Polski. Dominika Burego i Michała Skowrona. 

Zawodnicy, już dziś rozpoczęli rywalizację w biegach sprinterskich, z tym, że czekamy na finałowe rozstrzygnięcia. Jutro zmierzą się w biegach dystansowych stylem klasycznym. W niedziele natomiast zakończą rywalizację mass startem techniką łyżwową. 

 

LISTA STARTOWA 9.02 

 

W Pucharze Świata, który odbywa się w Lahti, zobaczymy Macieja Staręgę oraz Kamila Burego. Zawodnicy wystartują w jutrzejszych sprintach, stylem dowolnym. W niedziele będziemy mogli śledzić ich poczynania w Team Sprintach, stylem klasycznym. 

 

LISTA STARTOWA SPRINTÓW

 

Natalia Surdyka

 

 

 

Komentarze - 1

PZN jako chlebo dawca

Opublikowano: 2019-02-09 12:18:21

A pana Janusza z Ania nie wysylaja:( przecież wyplata bedzie mizerna bez wyjazdow zagranicznych, Chyba Anna musi z tatusiem porozmawiać ze tak nie moze być. A szkoda bo ich zawodnicy by tylko potwierdzili jakimi wspanialymi trenerami sa, zeby dostac najlepszych zawodników w Polsce a zostawic ich jako polskich sredniakow, panie Januszu najszczersze Gratulacje. Oby wiec tak pracujacych i posiwecajacych sie szkoleniowcow w polsce, a blondi Ani tylko potwierdza wspanialy team PZN

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl