Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bolshunov: Nie jestem jeszcze królem narciarstwa

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2020-03-19

Największym wygranym zakończonego niedawno sezonu biegów narciarskich był z pewnością Alexander Bolshunov. Rosjanin z dużą przewagą zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, dodatkowo wygrał Tour de Ski oraz małą kryształową kulę dla najlepszego zawodnika na dystansach. 23-latek ze spokojem podchodzi jednak do swoich sukcesów.

 

- Nie jestem jeszcze królem. Wielu celów nie udało mi się osiągnąć. Planuję nadal trenować i zdobyć te trofea, których jeszcze nie ma w mojej kolekcji - przyznał Rosjanin w rozmowie z rosyjską stacją RT.

 

23-latek zdradził również, co zmienił w swoich przygotowaniach do sezonu, że miały później tak pozytywny wpływ na jego wyniki. W poprzednim sezonie pięciokrotnie udało mu się stanąć na najwyższym stopniu podium, a w niedawno zakończonym triumfował w czterech zawodach więcej.

 

- Szczerze mówiąc, wcześniej nie miałem tak wielkiej chęci wygrywania. To pierwszy raz, kiedy od samego początku do końca przygotowywałem się, aby osiągnąć dobry wynik. Cieszę się, że wszystko funkcjonowało. Sezon minął jednym tchem. Wszystko zleciało w mgnieniu oka, szkoda, że ​​tak szybko się skończył - dodał Bolshunov.

 

Jarek Bałabuch
źródło: russian.rt.com

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl