Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Pięcioro Polaków na starcie w Libercu

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-01-12

marcisz ewelinaNa starcie dzisiejszego sprintu w Libercu zobaczymy oprócz Justyny Kowalczyk czworo naszych reprezentantów. Wśród kobiet zaprezentują się nam Ewelina Marcisz i Agnieszka Szymańczak. Dla obu zawodniczek będzie to pierwszy w tym sezonie start w Pucharze Świata. Jak wynikało z opublikowanego na stronie PZN "Małego raportu o stanie zdrowia kadry biegowej A-mix" obie zawodniczki miały problemy zdrowotne, z którymi na szczęście udało im się uporać.

Wśród Panów reprezentować nas będą Maciej Kreczmer i Sebastian Gazurek. I o ile start Macieja Kreczmera przy starcie Justyny Kowalczyk jest już standardem tak Sebastiana Gazurka w zmaganiach w Pucharze Świata zobaczymy po raz pierwszy. Po dobrym występie w biegu sprinterskim Sebastiana w Pucharze Kontynentalnym w Oberwiesenthal liczymy na punktowane miejsce.

/rak/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl