Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dario Cologna wystartuje w Tour de Ski

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-10-24

cologna darioAktualny Mistrz Świata w biegu łączonym 15+15km z Val di Fiemme , Dario Cologna, wystartuje w tegorocznym Tour de Ski.

Jak stwierdziła trener szwajcarskiej kadry Guri Hetland, Dario jest w dobrej dyspozycji, dotychczasowy plan przygotowań przebiegał bez najmniejszych zakłóceń.

Szwajcar wystartuje w Tour de Ski, ale jak dodał trener, nie będzie tam w optymalnej formie, której szczyt ma przypaść na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Z tego też powodu zawodnika zobaczymy na trasach Pucharu Świata w Kuusamo, Lillehammer i Davos, z planu startów wypadło natomiast Asiago.

 Hetland odniósła się także do stanu zdrowia Pettera Northuga: Bardzo współczujemy Petterowi problemów zdrowotnych, ale biorąc pod uwagę jak doświadczony jest to zawodnik, myślę, że dwa miesiące solidnych treningów pozwoli mu odpowiednio przygotować się do startu w Soczi.

/KaCe/

Komentarze - 1

markos markowski

Opublikowano: 2013-10-24 17:25:48

Guri to kobieta, raczej wątpię aby Tor Arne żył z facetem;P

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl