Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Petter Northug wystartuje w Tour de Ski

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-10-25

Northug Petter logotypPeter Northug wystartuje w Tour de Ski, czyli cyrku wokół dwukrotnego mistrza olimpijskiego w biegach narciarskich  ciąg dalszy.

  Ostatni tydzień treningów przebiegł bardzo dobrze , jeżeli utrzyma się ta tendencja i nie będzie nawrotu choroby to myślę, że będę mógł osiągnąć swoją najwyższą formę - powiedział Northug  norweskiemu portalowi adressa.
Jeżeli wszystko będzie z moim zdrowiem w porządku to chciałbym wystartować w jednym z biegów FIS pod koniec listopada w Beitostoelen (NOR).
  Oczywiście, wystąpię w Tour de Ski, tam dowiem się w jakiej jestem formie i jak organizm jest przygotowany do rywalizacji na najwyższym poziomie.

  Jak naprawdę jest z Norwegiem nie wie pewnie nikt, znamienne są dwie opinie, prezydent Rosyjskiej Federacji biegów narciarskich Jelena Vjalbe odnosząc sie min. do jego sytuacji stwierdziła, że nie wierzy żadnym relacjom medialnym dotyczącym Pettera, a była gwiazda światowych biegów narciarskich, trzykrotny mistrz olimpijski Vegard Ulvang skonstatował:
Mam już dość zamieszania związanego z Northugiem, nic się nie stanie jeżeli nie wystartuje w Soczi.

  Czekamy na następne sensacje z Petterem Northugiem w roli głównej, a na razie przedstawiamy oficjalne logo zawodnika (foto).

/KaCe/
Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl