Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Aleksiej Pjetuchow wygrywa sprawdzian Sbornej

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-10-28

rosja 1 snieg 2013W rosyjskim ośrodku Aldan rozegrano sprawdzian z udziałem reprezentacji Rosji w biegach narciarskich i biathlonie. W biegu wystartowało min. trzech mistrzów olimpijskich Nikita Kriukow (Vancouver 2010),Eugenij Ustjugow (biathlon,Vancouver 2010) i Eugenij Dementiew (Turyn 2006).

  Zawodnicy mieli do pokonania dwa dystanse. Pierwsza część to bieg stylem klasycznym na dystansie 1530 metrów, zawodnicy startowali co 15 sekund. Zwyciężył Miachał Djewjatarow, przed Nikitą Kriukowem i Maksymem Kowaliowem.
  Po godzinnej przerwie zawodnicy stanęli na starcie biegu pościgowego (Gundersen) stylem dowolnym na dystansie 5670 metrów.
Bieg rozstrzygnął się po pasjonującym finiszu, tryumfował Aleksiej Pjetuchow (na zdjęciu z numerem 255) , 2 setne sekundy za nim dobiegł Andrjej Parfenow, trzecia lokata dla Michaiła Djewjatarowa, który stracił na finiszu 72 setne sekundy.

W zawodach w Aldanie wystartowało 29 zawodników, reprezentantów Rosji w biegach narciarskich i biathlonie.

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl