Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Slavic Cup prawdopodobnie znowu w Miseckach

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2013-12-24

Kolejną edycją FIS Slavic Cup w biegach narciarskich w tym sezonie miały być zawody w Jabloncu nad Nisou. Zawody na 99% zostaną przeniesione do Hornich Misecek.

 

W rozmowie  ze skipol-em prezes klubu Ski Jablonec  Vladimir Kopal i członek zarządu Jan Hasek zgodnie stwierdzili, że na 99 % zawody zostaną przeniesione do Hornich Misecek.

 

W Jabloncu obecnie nie ma grama śniegu, nie sądzę, żeby sytuacja miała ulec zmianie. O ostatecznym miejscu rozgrywania zawodów poinformujemy po świętach 27 grudnia- powiedział prezes Kopal.

 

Z informacji do których dotarła redakcja skipol-a, Czesi chcieli przeprowadzić zawody na Polanie Jakuszyckiej, ale zbliżający się Puchar Świata oraz ewentualność przeniesienia Biegu na Igrzyska z Karpacza do Jakuszyc wykluczyły taką możliwość.

 

O miejscu rogrywania Slavic Cup poinformujemy 27 grudnia. Przypomnijmy, że zawodnicy mają rywalizować w sprintach stylem dowolnym i biegach ze startu wspólnego klasykiem.

 

Na zdjęciu Slavic Cup w Zakopanem, foto:podhale-sport.pl

 

Kuba Cieślar

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl