Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Marcus Hellner spodziewa się dziecka

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-01-07

Marcus Hellner, gdy nie startował w cyklu Tour de Ski, wraz z Teodorem Petersonem trenował w Szwecji w Valadalen pod okiem Matsa Larssona. Jednak nie tylko, w tym roku, Igrzyska Olimpijskie będą bardzo istotne dla specjalisty od kroku łyżwowego, bowiem Hellner spodziewa się dziecka.


Marcus Hellner oznajmił, że wraz ze swoją życiową partnerką, czyli Anną Tjuoiki spodziewa się dziecka w kwietniu tego roku. Jak sam zainteresowany podkreślił, będzie to niesamowity okres w jego życiu, który nastąpi tuż po sezonie obfitującym w Igrzyska Olimpijskie.

 

Aktualnie Marcus jest jeszcze bardziej zmotywowany do walki na trasach biegowych, ale warto wspomnieć, że ostatnio w Pucharze Skandynawii w Pitea, w biegu indywidualnym na 15km techniką łyżwową, Marcus ze swoim czasem uplasował się dopiero na 7. pozycji. Triumfował Simen Haakon Oestensen przed Eldarem Roenningiem oraz Emilem Iversenem. W top 6. również znaleźli się: Daniel Myrmael Helgestad, Martin Loewstroem Nyenget oraz Kristian Tettli Rennemo.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl