Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Martin Johnsrud Sundby planuje wystartować na Polanie Jakuszyckiej!

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-01-09

Jak poinformowała Kinga Jaworek z Komitetu Organizacyjnego zawodów Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach, które odbędą się w dniach 18-19 stycznia 2014 roku, w czwartek napłynęło zgłoszenie reprezentacji Norwegii do udziału w pucharowych zmaganiach.

 

O chęci udziału rasowego specjalisty od biegania techniką klasyczną, Eldara Roenninga w zawodach PŚ w Jakuszycach już informowaliśmy. Dotarły do nas informacje, że ogromną ochotę startu wykazuje również triumfator 8. edycji cyklu Tour de Ski, aktualny lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, czyli Martin Johnsrud Sundby!

Wiemy, że w tym samym czasie Norwegowie mają w planach rozegranie swoich krajowych mistrzostw, które pierwotnie mają się odbyć w Molde, ale przyjazd wspomnianej dwójki nie jest jeszcze do końca przesądzony. Organizatorzy zawodów w Szklarskiej Porębie odpisali Norwegom, że, pomimo bardzo późnego zgłoszenia (po formalnym terminie), będą mile widziani.

 

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl