Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Tych zawodników nie zobaczycie w Jakuszycach

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-01-15

Puchar Świata w Jakuszycach w najbliższy weekend ale nie wszystkie reprezentacje zawitają do Polski. Ukraina i Białoruś trenują w Rosji.

 

Przygotowujące się do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi reprezentacje narodowe Ukrainy (8 kobiet) i Białorusi (17 zawodniczek i zawodników) trenują w Rosji w ośrodku biegów narciarskich Malinowka, w miejscowości Kononowskaja (kraj Archangielski).

 

Kadry naszych wschodnich sąsiadów będą tam przebywać do 24 stycznia, następnie przeniosą się do Armenii na treningi wysokościowe. Warunki panujące w Malinowce krótko podsumowała Walentina Kaminskaja reprezentantka Białorusi:

Bardzo przyjemny ośrodek, no i jest śnieg, którego u nas nie ma. Dobrze przygotowane wymagające trasy, odpowiadające międzynarodowym standartom. Myślę, że będziemy tutaj częściej zaglądać.

 

Jaki efekt przyniosą te przygotowania dowiemy się w Soczi, chociaż obie reprezentacje z pewnością nie należą do faworytów w walce o medale.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl