Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Starty na MŚ U23 Martine Ek Hagen zagrożone

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-01-24

Będąca od tego sezonu seniorką, jedna z kandydatek do złotych medali w rywalizacji U23, która już na dniach nastąpi w Val di Fiemme, Martine Ek Hagen może wystąpić jedynie tylko w jednych zmaganiach w Dolinie Płomieni.


Jesienią biegaczka straciła sześć tygodni treningowych z racji zmagania się z uciążliwym przeziębieniem. Następnie wszystko nadrobiła i ustabilizowała. Jeszcze kilka dni temu Martine czuła się doskonale i była w dosyć wysokiej formie. Niestety, przed samym wyjazdem do Val di Fiemme wirus zaatakował jej gardło i jej głos nie brzmi, jak sama zainteresowana podkreśla, normalnie. Martine przewiduje wyjazd do Fiemme, jednak prawdopodobnie ujrzymy ją na trasach Lago di Tesero dopiero podczas sobotniego biegu łączonego na 15km.

Przypomnijmy, że podczas MŚ U23 w Erzurum w 2012 roku, Martine zwyciężyła właśnie we wspomnianym skiathlonie oraz wywalczyła brązowy medal w biegu indywidualnym na 10km techniką klasyczną.

 

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl