Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czy ujrzymy braterską sztafetę w Soczi?

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-06

Dużo ostatnio mówi się o team sprincie mężczyzn, który rozgrywany będzie stylem klasycznym podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Na dzień dzisiejszy w ekipie Szwajcarii o medale mają walczyć dwaj bracia Cologna.


To, że Dario Cologna pod względem narciarstwa biegowego zasłużył się dla swojego kraju nie ulega żadnym wątpliwością. Jedni twierdzą, że jak najbardziej należy mu się występ wraz ze swoim młodszym bratem w sprincie drużynowym techniką klasyczną na trasach Krasnej Polany, a inni mają nieco odmienne zdanie i widzieliby zupełnie inne zestawienie, oscylujące wokół bardziej typowych sprinterów.

Na dzień dzisiejszy Szwajcarski team ogłosił, że Dario Cologna pobiegnie w team sprincie wraz ze swoim bratem Gianlucą. Na pewno jest to pomysł bardzo ciekawy i większość osób związanych z narciarstwem biegowym chciałoby ujrzeć braterską sztafetę w Soczi. Jednak zastrzegamy, że wszystko może ulec zmianom i skład Szwajcarów może wyglądać nieco inaczej.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl