Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Soczi 2014: Lista startowa kwalifikacji sprintu kobiet i mężczyzn

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-10

Prezentujemy Wam listę startową jutrzejszych kwalifikacji sprintów kobiet i mężczyzn, które rozegrane zostaną techniką łyżwową. Na starcie ujrzymy 67. biegaczek i 86 biegaczy, w tym oczywiście reprezentantów Polski.


Wpierw tradycyjnie kilka słów na temat środowej trasy trasie. Pętla kobiet liczy 1250 metrów. Jej najdłuższy podbieg wynosi 21 metrów, suma przewyższeń równa się 23 metry, a w sumie do pokonania pod górę panie będą miały 31 metrów. Z kolei pętla mężczyzn liczy 1800m. Najdłuższy podbieg wynosi 32m, suma przewyższeń 35m, a w sumie do pokonania pod górę panowie będą mieli 62m.

Kwalifikacje kobiet rozpocznie Anne Kylloenen. Jeśli chodzi o nasze reprezentantki, to z numerem 7., w grupie czerwonej, wystartuje Sylwia Jaśkowiec, a Agnieszka Szymańczak zaprezentuje się z 40. numerem startowym.

LISTA STARTOWA

Kwalifikacje mężczyzn rozpocznie Ola Vigen Hattestad. Jeśli chodzi o naszych reprezentantów, to z numerem 21., w grupie czerwonej, wystartuje Maciej Staręga, a Sebastian Gazurek wyruszy na trasę z 63. numerem startowym.

LISTA STARTOWA

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Piotr Walkowiak

Komentarze - 1

Trynkiewicz

Opublikowano: 2014-02-10 22:57:03

Jutro dzień prawdy dla Sebastiana Gazurka - czy pokaże miejsce w szeregu serbskiemu biatloniście Milanko Petrovicowi? :)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl