Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Soczi 2014: Lista startowa biegu indywidualnego kobiet

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-12

Prezentujemy Wam listę startową jutrzejszego biegu indywidualnego kobiet na 10 kilometrów, który rozegrany zostanie techniką klasyczną. Na liście startowej widnieją nazwiska 76. biegaczek, w których gronie ujrzymy 3. reprezentantki Polski.

 

Już jutro rozegrany zostanie indywidualny bieg kobiet na 10km klasykiem w ramach Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Na trasach Krasnej Polany zaprezentuje się 76. biegaczek, w tym 3. reprezentantki naszego kraju. Z numerem 11. wystartuje Paulina Maciuszek, z 43. Justyna Kowalczyk, a z 53. Kornelia Kubińska.

Przypomnijmy, że przed czterema laty, na trasach Whistler Olympic Park, ten bieg rozegrany został stylem łyżwowym i wówczas złoty medal olimpijski wywalczyła Charlotte Kalla, srebrny Kristina Smigun-Vaehi, a brązowy Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zajęła 5. miejsce, wyprzedziła ją także Anna Haag, która uplasowała się na 4. miejscu, a czołową szóstkę zamknęła Riitta-Liisa Roponen.

LISTA STARTOWA

 

fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl