Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Soczi 2014: Lista startowa biegu indywidualnego mężczyzn

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-13

Prezentujemy Wam listę startową jutrzejszego biegu indywidualnego mężczyzn na 15 kilometrów, który rozegrany zostanie techniką klasyczną. Na liście startowej widnieją nazwiska 92. biegaczy, w których gronie ujrzymy 4. reprezentantów Polski.


Wpierw kilka słów o trasie jutrzejszych zmagań. Panowie będą pokonywać, podobnie jak panie, dwie pętle: czerwoną (dwa razy) oraz trudniejszą niebieską. Wpierw rozpoczną bieg na pętli czerwonej, potem wskoczą na niebieską i na ostatnie 5km powrócą na czerwoną. Ogólnie, najdłuższy podbieg wynosi 56 metrów, różnica wzniesień 229 metrów, a w sumie do pokonania pod górę biegacze będą mieli 544 metry.

Jeśli chodzi o naszych reprezentantów, to z numerem 4. ruszy Maciej Kreczmer, jako 63. wystartuje Maciej Staręga, jako 65. Sebastian Gazurek, a Paweł Klisz ruszy z numerem 69.

LISTA STARTOWA

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl