Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Według Richardssona w ekipie Norwegii "coś jest nie tak"

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-02-16

Aktualny brązowy medalista olimpijski w biegu indywidualnym na 15km techniką klasyczną oraz złoty w sztafecie 4x10km, w której biegł na drugiej zmianie, Daniel Richardsson nie uważa, że to narty stały za porażką Norwegów w drużynowych zmaganiach.


Norweska drużyna, a w szczególności Eldar Roenning, obwiniają norweskich serwismenów za swoją porażkę, czyli za zajęte 4. miejsce w dzisiejszym biegu rozstawnym 4x10km. Reprezentant Szwecji Daniel Richardsson powiedział, że coś tu jest nie tak i raczej w pełni wina nie leży po stronie norweskich serwismenów, a po prostu biegacze z Krainy Wikingów w aż tak dobrej formie na trasach Krasnej Polany nie są. Daniel dodał również, że nawet jeśli narty nie są zbyt dobrze przygotowane, a dany biegacz jest w pełni sił i jego forma jest wysoka, to potrafi walczyć na trasie i plasować się w ścisłej czołówce.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl