Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Petter Northug i Alexander Legkov potrenują razem w Las Vegas

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-03-20

To nie pierwszy raz kiedy dwie wielkie postaci narciarstwa biegowego będą ze sobą wspólnie trenować. W zeszłym roku panowie trenowali w Oslo, a drużyna Rosji chciała zorganizować wspólny obóz przygotowawczy z Norwegami w Australii.


Petter Northug w przyszłym sezonie zamierza skupić się na walce o poszczególne krążki medalowe na mistrzostwach świata w Falun, a tym samym chce o nie powalczyć właśnie z Alexandrem Legkovem. Petter jest pod wrażeniem mocy i dyspozycji Alexandra, nie tylko z racji jego złotego medalu na 50km ze startu wspólnego techniką łyżwową w Soczi.

W przeszłości Petter już trzy razy gościł w Las Vegas, nie tylko aby pograć w pokera, ale również by trenować z Marcusem Hellnerem. Northug nie może doczekać się wspólnych czerwcowych treningów z Legkovem w Las Vegas, z którego ma same dobre wspomnienia.

Przy okazji tego typu wycieczek, Petter współpracuje z magazynem Vi Menn. Tym samym magazyn pragnie zorganizować pojedynek biegaczy w Wielkim Kanionie w biegu na nartorolkach w górach. Wszystko ma rozpocząć się tuż przy rzecze Kolorado.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl