Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Johan Olsson zastanawia się nad zakończeniem kariery

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-03-20

Na dwa tygodnie przed olimpiadą Johan Olsson jeździł jeszcze na rowerku, ponieważ nie mógł stawać na nartach po kontuzji żeber. Szwed z Sochi przywoził dwa medale, jednak teraz zastanawia się, czy nie zakończyć swojej długiej kariery.

 

 Johan Olsson po igrzyskach olimpijskich całkowicie odpuścił końcówkę sezonu. Nie wystartował nawet przed własną publicznością w Falun. „Straciłem sezon całkowicie, ponieważ po kontuzji nie byłem w stanie wytrzymać go fizycznie”. Olsson otrzymał szwedzki medal Dagbladet za występy na Mistrzostwach Świata w Val Di Fiemme w zeszłym roku oraz został zapytany, czy zamierza dalej kontynuować swoja karierę. „Nie wiem, jaką podejmę decyzje. Mój organizm musi się poddać regeneracji. Myślę, że decyzje podejmę w połowie lata”- zakończył Johan.

 

Pozostaje mieć nadzieje, że Johan Olsson nie zakończy po tym sezonie kariery, tylko zrobi to podczas przyszłorocznym Mistrzostw Świata w swoim kraju.

 

Ireneusz Trawka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl