Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ole Einar Bjoerndalen: „Uważam, ze oglądanie takich biegów jest nudne. Nic się nie dzieje”

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-04-01

Najbardziej utytułowany biathlonista w historii Ole Einar Bjoerndalen krytycznie wypowiedział się na temat biegów narciarskich ze startu wspólnego. - Nic się nie dzieje aż do 4-5 kilometrów przed metą - narzeka w rozmowie z norweskimi mediami.

 

Bjoerndalen w przeszłości startował także w Pucharze Świata w biegach. W 2006 roku wygrał nawet bieg na 15 km w szwedzkim Gaellivare. - Decyzja, by wystartować w biegach i zwycięstwo w PŚ dużo dla mnie znaczą. Bycie jednym z najszybszych biegaczy dało mi dużo satysfakcji. Nigdy nie czułem się tak spełniony - wspomina.

 

Teraz jednak przyznaje, że coraz częściej biegi go nudzą. Zwłaszcza te ze startu wspólnego. - Nic się nie dzieje aż do 4-5 kilometrów przed metą. Uważam, ze oglądanie takich biegów jest nudne. U nas [w biathlonie - przyp. red.] też jest bieg ze startu wspólnego i bieg pościgowy, ale dużo zależy od strzelania - dodał.

 

KR Źródło: sport.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl