Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kristin Stoermer Steira nie kończy kariery

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-04-02

Wiele wskazywało na to, że po tym sezonie, medalistka Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich, Kristin Stoermer Steira, zakończy swoją bogatą i długą karierę biegową. Norweżka jednak oznajmiła, że wystartuje w następnym sezonie.


Pamiętam jak wraz z Noah Hoffmanem rozmawialiśmy z Ivanem Babikovem z kanadyjskiej ekipy. Wówczas Ivan powiedział nam, że Kristin, która jest wybranką serca Devona Kershawa, prawdopodobnie zakończy biegową karierę po sezonie olimpijskim 2013/2014.

Miniony już sezon dla Kristin, jeśli chodzi o zmagania Pucharu Świata, do końca aż tak udany nie był. Inaczej sprawa wyglądała podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Na trasach Krasnej Polany Norweżka wywalczyła pierwszy indywidualny krążek olimpijski, czyli pamiętny brąz w biegu ze startu wspólnego na 30 kilometrów krokiem dowolnym.

Kristin oznajmiła, że znów jest zmotywowana aby walczyć o medalowe krążki podczas Mistrzostw Świata w Falun, które odbędą się w już w następnym sezonie.

Piotr Walkowiak fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl