Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Petter Northug nie wraca do kadry

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-04-16

Gdy niespełna rok temu Petter Northug rozstał się z kadrą narodową Norwegii w biegach narciarskich nie zakładał, że czekać go będzie aż tak nieudany sezon. Po wielu spekulacjach i głosach, że wielki biegacz powróci do kadrowego szkolenia, na pytanie w końcu uzyskaliśmy odpowiedź.


Nieudany, miniony już, sezon Pettera Northuga głównie spowodowany był wirusem, który dopadł go na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu 2013/2014. Sezon przygotowawczy przebiegał bardzo dobrze, co zresztą sam zainteresowany sobie chwalił.

Petter Northug oznajmił, że aktualnie nie planuje powrotu do kadry narodowej Norwegii w narciarstwie biegowym. Northug chwali sobie współpracę z Coop i zamierza nadal podążać rozpoczętymi niespełna rok temu krokami do kolejnej imprezy, którą będą Mistrzostwa Świata w Falun w 2015 roku.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 1

XCSKIGEEK

Opublikowano: 2014-04-18 09:14:54

Nie wiem kto był tak naiwny by wierzyć w jakieś tajemnicze wirusy Northuga. Petter przechodzi zwyczajny kryzys motywacyjny, zarabia potężną kasę na marketingu, jest już praktycznie ustawiony do końca swoich dni i nie potrafi zmusić się do maksymalnego reżimu treningowego.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl