Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Northug podpisuje umowę z COOP i traci Audi

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-08-18

Dwukrotny mistrz olimpijski w biegach narciarskich Petter Northug podpisał nową dwuletnią umowę o współpracy z firmą COOP.

 

- Cieszymy się z kontynuacji współpracy z Petterem, wierzymy, że nowa umowa przyniesie wiele korzyści obydwu stronom. Mamy nadzieję na kolejne sukcesy zawodnika  w nadchodzącym sezonie - powiedział prezes COOP Svein Fanebyust.

- Jestem bardzo zadowolony z zawartego porozumienia, daje mi to wielką motywację do pracy i zapewnia środki na przygotowania do sezonu. Teraz mogę się skoncentrować tylko na jak najlepszym wykonaniu swojej pracy - powiedział po zawarciu umowy Petter Northug.

 

Ze współpracy z zawodnikiem zrezygnował  za to inny sponsor - firma Audi.

 

To nie koniec nowości, nowym trenerem zawodnika został Stig Rune Kven, z którym Northug dwukrotnie zdobył złoty medal mistrzostw kraju w 2006 i 2007 roku reprezentując klub Strinheyma. Z tego też klubu wywodzi się kolejny członek teamu Northuga Ole Tunstad.

 

Jak stwierdza Petter obydwu zna doskonale i jest pewny, że ich współpraca będzie przebiegała bardzo dobrze.

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl