Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wylegżanin i Legkow w Russian Marathon Team

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-10-10

Złoty medalista olimpijskiej 50-tki z Soczi Aleksander Legkow i srebrny na tym samym dystansie Maxim Wylegżanin podpisali na nadchodzący sezon umowę z Russian Marathon teamem.

 

Rosjanie, dla których najważniejsze w sezonie będą Mistrzostwa Świata w Falun oraz cykl Pucharu Świata w biegach narciarskich biorą pod uwagę starty w Swix Ski Classics.

 

Aleksander Legkow chciałby spróbować narciarskiego maratonu klasykiem, ale wyraźnie zaznacza, że priorytetem dla niego są Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata. Dalej dodaje, że jeżeli po MŚ będzie miał szansę na tryumf w klasyfikacji końcowej PŚ to oczywiście będzie walczył , jeżeli okaże się, że kryształowa kula jest poza zasięgiem resztę sezonu poświęci na starty w narciarskich maratonach.

Bardziej konkretne plany ma Wylegżanin, który na pewno wystartuje w Birkebeinerrennet ( bieg odbywa się po finale PŚ), oraz bierze pod uwagę start w Marcialondze i Biegu Wazów.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl