Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Anne Kylloenen kontuzjowana

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-10-14

Gwiazda fińskich biegów narciarskich – Anne Kylloenen doznała w weekend niegroźnej kontuzji złamania palca.  Według trenera reprezentacji Suomi – Reijo Jylhae przerwa w treningach nie jest konieczna, jednak zawodniczka ma zakaz biegania swoim ulubionym stylem klasycznym.  

 

Kontuzja palca nie zagraża przygotowaniom do zimy, aczkolwiek mocno je spowolni.  – Anne nie potrzebuje przerwy w treningach. Może w mniejszym stopniu biegać stylem dowolnym, ćwiczyć równowagę oraz uprawiać jogging – wyjaśnił Jylhae na antenie telewizji YLE.

 

Zawodniczka stara się myśleć  pozytywnie. – Sprawy się skomplikowały, ale dobrze, że w ogóle mogę coś robić. Na szczęście kontuzja powinna zostać wyleczona w ciągu najbliższych kilku tygodni – powiedziała dziennikarzom biegaczka.

 

Finowie wczoraj wyruszyli na obóz do Van Senales. W kadrze znaleźli się: Krista Pärmäkoski (dawniej Lähteenmäki), Kerttu Niskanen, Iivo Niskanen, Lari Lehtonen, Perttu Hyvärinen oraz kombinator norweski Ilkka Herola.

 

Irek Trawka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl