Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kadry Rosji trenują w Ałdanie, Soczi i Val Senales

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-10-16

Biegacze narciarscy rosyjskich kadr trenują w Rosji i we Włoszech.

 

W ośrodku narciarskim Ałdan w Jakucji trenuje kadra sprinterów Rosji, min. Nikita Krjukow (na zdjęciu), Anton Gafarow i Aleksander Panżinski. Zawodnicy trenują na naturalnym śniegu, jak informuje serwis flgr.ru, temperatura oscyluje w granicach zera, trasy są świetnie przygotowane. Rosyjscy sprinterzy będą tam przebywać do początku listopada, niewykluczone także, że wezmą udział w zawodach zaplanowanych tam pod koniec października.

 

Grupa trenera Reto Burgemeistera po zgrupowaniu w Davos (SUI) przeniosła się do włoskiego Val Senales.Grupa, w której skład wchodzą min. Aleksander Legkow, Gleb Retywich i Sergie Ustjugow będzie przebywała na włoskim lodowcu do 25 października. następnie jadą do domu do Rosji, by 11 listopada rozpocząć kolejne zgrupowanie w szwedzkiej Kirunie.

 

Następna kadra rosyjska na czele z Aleksandrem Bessmertnychem, Władysławem Skobjeljewem i Dimitrijem Dżaparowem i Dimitrijem Rostowcewem zakończyła zgrupowanie w Soczi, skąd razem z kadrą młodzieżową jadą do Austrii na testy sprzętu.

 foto:flgr.ru

/KaCe/

p.s zazdroszczę takiej ilości kadr

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl