Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Tobias Angerer i Per Elofsson wracają na trasy biegowe

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-11-13

Niemiec Tobias Angerer (na zdjęciu) i Szwed Per Elofsson wracają na trasy biegowe jako komentatorzy telewizyjni. Angerer będzie pracował dla niemieckiej telewizji ZDF, Elofsson dla Eurosportu.

 

Dla Angerera będzie to absolutny debiut na wizji, jednak szefowie niemieckiej stacji liczą, że sprawdzi się już na początku roku jako komentator Tour De Ski. Głównym zadaniem Tobiasa w tym sezonie będzie komentowanie dla niemieckich telewidzów Mistrzostw Świata w Falun. Przypomnijmy, że Niemiec dwukrotnie trumfował w klasyfikacji Pucharu Świata (2006, 2007) ma w swojej kolekcji cztery medale Igrzysk Olimpijskich i siedem z Mistrzostw Świata. Dwukrotnie wygrał także Tour de Ski, czyli będzie wiedział z autopsji o czym mówi.

 

Elofsson ma za sobą debiut komentatorski w ubiegłym sezonie. Jako ekspert pracował na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi dla szwedzkiej telewizji SVT. Złoty medalista z klasycznej 15-tki na MŚ w 2001 roku w tym sezonie będzie komentatorem Eurosportu, usłyszymy go także w relacjach z Falun.

 

/KaCe/

Komentarze - 3

markos

Opublikowano: 2014-11-14 00:17:19

Z Angererem się zgadza ale ze Szwedem nie bardzo. Zacznijmy od tego że SVT nie mogła pokazywać igrzysk w Soczi bo nie miała do nich praw. Te miał Viasat i tam Elofsson był ekspertem. A przeniósł się właśnie z SVT gdzie pracował od Vancouver bodajże.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-11-14 11:43:56

Markos jak zwykle pewnie masz rację.Niemcy podali taką informację...

PiW

Opublikowano: 2014-11-14 23:04:22

Czy ich budki komentatorskie będą ustawione na trasie?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl