Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

74 zawodniczek i 88 zawodników wystąpi w inauguracji Pucharu Świata w Ruka

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2014-11-28

Pierwszy bieg Pucharu Świata 2014/2015 w biegach narciarskich to kwalifikacje sprintu stylem klasycznym w Ruka. Na starcie zobaczymy siedmioro reprezentantów Polski.

Jako pierwsze, o 9:45 na trasę wyruszą panie. W biegu kwalifikacyjnym kobiet zobaczymy na starcie Justynę Kowalczyk, która wystartuje z numerem 16 o 9:49:00. W grupie czerwonej mamy jeszcze Sylwię Jaśkowiec (numer startowy 19), natomiast Kornelia Kubińska i Ewelina Marcisz wystartują odpowiednio z numerami 65 i 72.

W jakiej dyspozycji są nasze zawodniczki dowiemy się jutro, jednak wszystko wskazuje na to, że nie będzie źle. Wierzę także, proszę bardzo można zarzucić mi zbytni optymizm, ale wierzę, że w ćwierćfinałach zobaczymy co najmniej dwie nasze zawodniczki.

LISTA STARTOWA KOBIET

 

O 10:15 na trasę wyruszą panowie. W biegu mężczyzn w grupie 88 zawodników wystartują trzej Polacy: Maciej Staręga, który zamyka grupę rozstawioną (numer startowy 26 - 10:21:30) oraz Sebastian Gazurek (65) i Jan Antolec (67).

Najbardziej liczymy oczywiście na Staręgę, który w ostatnich zawodach w Bruksvallarnie pokazał, że w sprintach muszą się z nim liczyć najlepsi.

LISTA STARTOWA MĘŻCZYZN

 

Biegi ćwierćfinałowe rozpoczynają się o godzinie 12.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl