Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Aleksander Legkow ma nowego trenera

Biegi narciarskie świat -> Artykuły

2015-09-11

Rosyjski biegacz narciarski Aleksander Legkow od tego sezonu trenuje z nowym trenerem. Nowym szkoleniowcem zawodnika został Niemiec Markus Cramer.

 

Niemiec, który w przeszłości był trenerem kadry niemieckich biegaczy ma doprowadzić Legkowa do medali w Mistrzostwach Świata 2017 i Igrzysk Olimpijskich 2018.

Legkow trenuje razem z teamem rosyjskich sprinterów, w którym liderami są Nikita Krjukow i Aleksander Pjetuchow. W "grupie" Legkowa jest jeszcze kolejny reprezentant sbornej Sergiej Turyszew.

Głównym celem zawodnika na nadchodzący sezon ma być Tour de Ski. Legkow dzięki skoncentrowaniu się w czasie przygotowań na sprintach liczy na walkę o czołowe miejsce w klasyfikacji łącznej.

Przypomnijmy, że Aleksander Legkow to dwukrotny medalista olimpijski i dwukrotny medalista mistrzostw świata. Zawodnik w swojej 12 letniej historii startów w Pucharze Świata 28 razy stawał na podium tych zawodów, ośmiokrotnie je wygrywając.

 

Filmik z treningów Rosjanina trenującego w chwili obecnej w Raubiczach na Białorusi można zobaczyć na naszym profilu na  FB TUTAJ

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl