Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi Narciarskie świat wyniki | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi narciarskie świat

Frida Karlsson wygrywa 30-tkę w Oslo, Johaug pokonana na swoim terenie [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-07 13:36:11

Puchar Świata: Bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet wygrywa 21 letnia Szwedka Frida Karlsson. Therese Johaug musiała uznać wyższość swojej młodszej o 11 lat rywalki.

 

Czytaj Dalej >>

MŚJ: sztafeta U-23 (MIX) dla Norwegii [WYNIKI OFICJALNE]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-07 12:04:00

Ostatnia konkurencja Mistrzostw Świata Juniorów i U-23 (młodzieżowcy) w Oberwiesenthal to sztafeta MIX w kategorii U-23. W sztafecie MIX startują dwie kobiety i dwóch mężczyzn z danego kraju. Złoto w dzisiajszym biegu zdobyli Norwedzy, przed Rosją i Włochami.

 

Czytaj Dalej >>

Amerykanie Mistrzami Świata Juniorów w sztafecie, Polacy na dobrym 8 miejscu [OFICJALNE WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-06 13:28:03

Druga konkurencja dnia Mistrzostw Świata Juniorów 2020 to biegi sztafetowe panów na dystansie 4x5 kilometra. Pierwsze dwie zmiany biegały stylem klasycznym, dwie kolejne stylem dowolnym (łyżwą). Konkurencją samą dla siebie byli dzisiaj Amerykanie, którzy prowadząc od poczatku do końca pewnie zdobyli złoty medal.

 

Czytaj Dalej >>

Polki zdyskwalifikowane w sztafecie Mistrzostw Świata Juniorów! Było tak pięknie... [OFICJALNE WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-06 10:32:46

Niestety nasze zawodniczki, jak również druga na mecie sztafeta Niemiec zostały zdyskwalifikowane!

Mistrzyniami Świata nasze zawodniczki były przez chwilę, jednak musimy zwrócić uwagę na jeden jakże ważny aspekt. Skrót, który jest faktem tak naprawdę w walce o medal nie miał większego znaczenia, czy Iza dogoniła by Szwajcarkę i Niemkę, czy nie, medal (historyczny) i tak mielibyśmy na 100%.

 

 

Czytaj Dalej >>

MŚJ: Andersson i Amundsem mistrzami świata U-23, Haratyk najlepszy z Polaków [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-05 20:08:21

W czwartek, w ramach Mistrzostw Świata Juniorów i U-23, które odbywają się w Oberwiesenthal, odbyły się biegi masowe stylem dowolnym na dystansie 15 km kobiet oraz dwukrotnie dłuższym mężczyzn. Drugi tytuł mistrzyni świata U-23 wywalczyła Ebba Andersson, a wśród mężczyzn zwyciężył Harald Oestberg Amundsen. Najlepszy z trójki Polaków był Mateusz Haratyk.

 

Czytaj Dalej >>

PŚ: Sundling i Johannes najlepsi w sprincie w Drammen, punkty Macieja Staręgi [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2020-03-04 18:21:12

Rywalizacja w ramach Pucharu Świata biegaczy narciarskich na jeden dzień przeniosła się do Drammen, gdzie w środę odbyły się biegi sprinterskie stylem dowolnym. Zwycięstwa odnieśli Szwedka Jonna Sundling oraz Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Kolejne punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zdobył jedyny ze startujących Polaków, Maciej Staręga.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl