Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Uniwersjada: Dmitriy Rostovtsev najlepszy na 30 km, Andrzej Pradziad 14

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2017-02-08

Rosjanin Dmitriy Rostovtsev wygrał kończący biegi narciarskie na Uniwersjadzie bieg na 30 km stylem klasycznym ze startu wspólnego. Andrzej Pradziad zajął 14. miejsce.

 

Po raz kolejny na tej Uniwersjadzie rywalizację w biegach narciarskich zdominowali Rosjanie i Kazachowie. Na finiszu walkę o kolor medali stoczyli Rosjanie Dmitriy Rostovtsev i Valeriy Gontar oraz Kazach Sergey Malyshev. Linię mety jako pierwszy przeciął Rostovtsev, drugi ze stratą 0,3 s był Gontar, a trzeci Malyshev stracił do zwycięzcy 0,5 s.

 

Stosunkowo niewielką stratę zanotował czwarty Vitaliy Pukhkalo z Kazachstanu (+21,1 s), natomiast pozostałych zawodników dzieliła już przepaść. Piąty Japończyk Hikari Fujinoki do zwycięzcy stracił 2:40.1, strata szóstego Oleksija Krasovskyi to 2:50.9.

 

W takich okolicznościach na 14. miejscu, ze stratą 4:49.7 do zwycięzcy, uplasował się jedyny nasz reprezentant w dzisiejszym biegu Andrzej Pradziad.

 

WYNIKI

 

huk

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl