Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ Ruka: Marit Bjoergen wraca na swoje miejsce, Justyna Kowalczyk 18.!

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2017-11-25

Drugi dzień Pucharu Świata w biegach narciarskich to biegi dystansowe stylem klasycznym. Panie startowały na dystansie 10 km, natomiast Panowie pokonują dystans 15 km. Justyna Kowalczyk uplasowała się na 18 pozycji!

 

 

Wczoraj nie obyło się bez niespodzianek. Tylko dwie Norweżki zakwalifikowały się do ćwierćfinałowych biegów sprinterskich, jednak dalej było bez większych sukcesów. Dziś jednak wszystko wróciło do „normy”

 

Zwyciężyła Marit Bjoergen, że stratą 17 sekund na metę przybiegła Charlotte Kalla, a na trzeciej pozycji zawody ukończyła Ingvild Flugstad Oestberg ze stratą 17,8 sekundy.

 

Justyna Kowalczyk, już od początku rywalizacji miała pewne straty. Na pierwszym punkcie pomiaru czasu traciła do pierwszej zawodniczki ponad 10 sekund, na drugiej pętli również strata się powiększała i na mecie do Norweżki wyniosła niespełna 1:20. 

 

Pozostałe Polki, Ewelina Marcisz i Urszula Łętocha zakończyły zawody na miejscach 67 i 79. Straty do zwyciężczyni oscylowały w okolicach 3 minut. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl