Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bruksvallarna: Sprinty stylem dowolnym. Maciej Staręga odpada w półfinałach i zajmuje 9 lokatę [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2018-11-18

Ostatniego dnia w Bruksvallarnie, zawodnicy rywalizują w biegach sprinterskich stylem dowolnym. Maciej Staręga awansował do półfinału, jednak na nim zakończył rywalizację. 

 

 

KWALIFIKACJE:

W kwalifikacjach zwyciężył Victor Thorn, na miejscu drugim znalazł się Gustaf Berglund, a na miejscu trzecim uplasował się  Martin Bergstoerm. 

Maciej Staręga zakończył kwalifikacje na miejscu siódmym. 

Kamil Bury był 33. 

 

FINAŁY

 

W drugim biegu ćwierćfinałowym, który nas najbardziej interesował. Maciej Staręga przybiegł trzeci na metę, jednak czas jaki zanotował pozwolił awansować naszemu zawodnikowi do półfinału. 

 

W pierwszym półfinale nasz zawodnik pobiegł z Victorem Thornem, Antonem Personem, Teodorem Personem, Hermannsonem Pontusem, Emilem Johannsonem. 

I w tym biegu zwyciężył Teodor Peterson, drugi był Victor Thorn. Maciej Staręga w tym biegu był piaty i nie awansował do biegu finałowego. 

 

W finale biegu wygrał Teodor Peterson, drugie miejsce zajał Karl- Johan Westberg. na miejscu trzecim zakończył rywalizację Victor Thorn. 

 

WYNIKI

 

 

Wśród kobiet zwyciężyła Hanna Falk, na miejscu drugim Maja Dalqvist, trzecie miejsce przypadło Stinie Nillson. 

 

 WYNIKI 

 

Natalia Surdyka

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl