Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Strbskie Pleso: Zwycięstwo Elizy Ruckiej i Pawła Klisza w sprintach stylem dowolnym [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2018-12-16

Drugi dzień rywalizacji w Strbskim Plesie stoi pod zniakiem biegów sprinterskich. W kwalifikacjach najlepsi okazali się być Weronika Kaleta i Paweł Klisz. W finałąch zwycięstwo powędrowało do Elizy Ruckiej i Pawła Klisza. 

 Przy bardzo słonecznej, mroźnej pogodzie zawodnicy mieli dziś okazję ścigać się na bardzo wymagającej trasie, która mieści się na 1350 metrach n.p.m  Trzeba przyznać, że organizatorzy postarali się aby zawodnicy "nieco" się zmęczyli, gdyż patrząc na czasy startujących wyścigi do szybkich nie należały. 

FINAŁY

 


W kategorii kobiet zwyciężyła dziś Eliza Rucka, na drugiej pozycji przybiegła Barbora Klementova, a na najniższym stopniu podium stanęła dziś zwyciężczyni kwalifikacji Weronika Kaleta. Tuż za podium znalazła się Magdalena Kobielusz, Agata Warło na miejscu piątym, a pierwszą szóstkę uzupełniła Klaudia Kołodziej. 

 

WYNIKI

 

Wśród mężczyzn najlepiej zaprezentował się dziś Paweł Klisz, który na finiszu wygrał z Janem Antolcem. Miejsce trzecie zajął Jan Koristek. 

Młodszy z braci Antolec przekroczył linię na czwartej pozycji, piąte zajął Stepan Terentjev, a szósty był Dawid Damian. 

 

WYNIKI

 

KWALIFIKACJE

 

Wśrod kobiet najlepszą zawodniczką w kwalifikacjach była Weronika Kaleta, polka o niespełna szesć sekund wyprzedziła drugą Elizę Rucką, na trzeciej pozycji przybiegła Barbora Klementova. W ćwierćfinałach zobaczymy jeszcze 20 reprezentantek Polski, ale w pierwszej szóstce po kwalifikacjach znalazły się czwarta Magdalena Kobielusz, Klaudia Kołodziej na miejscu piątym, a szóstka Agata Warło. 

 

WYNIKI 

 

Wśród mężczyzn najlepszy był Pawel Klisz, który był o nieco ponad 2 sekundy lepszy od Kacpra Antolca, na miejscu trzecim przekroczył linię mety  starszy z braci Antolec, Jan. W pierwszej szóstce był jeszcze Dawid Damian (5 miejsce), a w top 10 znalezli się Michał SKowron( 8. miejsce) i Sebastian Bryja (9. pozycja). POza wyżej wymienionymi nazwyskami do ćwierćfinałów awansowało jeszcze 12. reprezentantów Polski. 

 

 WYNIKI

 

Natalia Surdyka 

Komentarze - 3

,

Opublikowano: 2018-12-16 13:17:12

nie wchodzą kwalifikacje i finały

XXXXX

Opublikowano: 2018-12-16 16:04:05

Gdzie wyparowała Klaudia Kołodziej ?

BART

Opublikowano: 2018-12-16 19:30:47

Klaudia Kołodziej uplasowała się na 6 pozycji w obu biegach.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl