Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PS Lahti: W team sprintach najlepsi Norwedzy i Szwedki. Polacy na 23. miejscu [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-02-10

W Lahti, zawodnicy mogli pobiegać nieco szybciej, za sprawą spirntów indywidualnych oraz dzisiejszych team sprintów. Wśród meżczyzn na starcie stanęli Kaml Bury i Maciej Staręga, którzy zakończyli rywalizację na 23. miejscu. 

 

 

W rywalizacji Panów, na starcie mogliśmy zobaczyć Macieja Staręgę oraz Kamila Burego. Niestety nasi reprezentanci nie przebrnęli kwalifikacji i zakończyli zawody na miejscu 23. 

W finałach najlepsi okazali się być, nie kto inny jak Norwedzy, w skladzie Emil Iversen oraz Johannes Klaebo. 0,65 sekundy, stracili do nich ich reprezentacyjni koledzy z zespołu II, czyli Bjoernestadt Skar oraz Erik Brandsda. Miejsce trzecie, ze stratą 0,71 sekundy, wywalczyli Finowie, w składzie Livo Niskanen oraz Ristomatti Hakola. 

 

WYNIKI

 

 

 

Wśród kobiet triumfowały reprezentantki Szwecji w składzie Ida Ingemarsdotter oraz Maja Dalqvist. Miejsce drugie zajęły Norweżki ( Tiril Udnes Weng oraz Maiken Caspersen Falla), na najniższym stopniu podium stanęły dziś Szwedki, zespół II, w składzie Evelina Settlin i Hanna Falk. 

Polki nie startowały.

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

fot: spotowefakty.wp.pl

 

Komentarze - 4

wow

Opublikowano: 2019-02-10 19:18:28

Jesli na mistrzostwach jest ta konkurencja to powinni startować bracia Bury. Gorzej nie będzie a rodzinny team moze więcej serca w to włoży.

Nick

Opublikowano: 2019-02-11 07:18:12

Ale z tego co mi się wydaje to właśnie Bury notował najwieksze starty na swoich zmianach. Staręga wyprowadził nawet naszą drużynę na pierwsze miejsce, a chwilę później Kamil spadł na ostatnie miejsce z 20s stratą. Tragiczny występ. Wydawało się że Kamil ładnie się rozwija a tu taki blamanż. Na MŚ jedynym rozwiązaniem będzie duet Staręga i Dominik Bury.

wow

Opublikowano: 2019-02-11 19:28:20

Skoro i tak zajmują ostatnie miejsca to niech startują bracia a Starega niech sie skupi na biegach indywidualnych. Tyle sil nie ma by wszystko obskoczyć. Przeciez sa limity startowe to do 30 wchodzić powinien a z powodu limitów to i do 20 sprintu.

wow

Opublikowano: 2019-02-11 19:31:42

Jaki czas łączny miał Starega a jaki Bury i które to byly miejsca w porównaniu z innymi w kwali. To się nie ma wydawać to sa suche policzalne czasy. Nie mam dostępu do tabeli nie mogę policzyć. Moze ktos kto ma to policzy?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl