Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jizerska 50: Jan Antolec na 27. miejscu. Zwycięża Norweg Andreas Nygaard [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-02-10

Koronnym dystansem, czyli 50 km, zakończyła się dziś "Jizerska 50". Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Polski. Jan Antolec zakończył rywalizację na 27. miejscu, a Paweł Klisz był 31. Zwyciężył Norweg Andreas Nygaard. 

 

 

Norweg, pokonał ten dystans w czasie (2:08:09). Miejsce drugie zajął jego reprezentacyjny kolega Tord Gjerdalen, a na mijescu trzecim rywalizację zakończył Ari Luusua. Cała trójka to zawodnicy z kategorii (M39). 

Najlepszym Polakiem, był Jan Antolec, meldując się na mecie z 27. rezultatem. Nasz zawodnik uzyskał czas (2:12:37), natomiast Paweł Klisz, który zajął miejsce 31. pokonał dystans 50 km, w czasie (2:14:36). Obaj zawodnicy trenują na codzień w grupie eDsystem Bauer Team.

Najlepszym Polakiem "amatorem" został dziś Marcin Branas, który został sklasyfikowany na miejscu 93. 

W pierwszej "500" zawodników, sklasyfikowany został jeszcze Tomasz Michalik, który w swojej kategorii (M49) zajął 95. miejsce. Stanisław Gorzołka, to miejsce 135. w tej samej kategorii wiekowej. Na 1586. miejscu bieg ukończył zawodnik Skipol.pl Team, Andrzej Guziński.

 

Szczegółowe wyniki poniżej

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

fot: sport.onet.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl